SEO Optimalizace

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače (zkratka SEO z angl. Search Engine Optimization) je velice účinná metoda, která umožní posunout Vaše webové stránky v českých i světových vyhledávačích na přední pozice. Po její realizaci dosáhneme zvýšení návštěvnosti a efektivity Vašich stránek, spolu se snížením nákladů a zvýšení počtu potencionálních zákazníku.

Co Vám SEO umožní

  • zvýšení návštěvnosti Vašich www stránek
  • registrace do nejvýznamnějších českých a zahraničních katalogů
  • zvýšení konkurenceschopnosti Vašich www stránek
  • zvýšení rentability webových stránek
  • zvýšení počtu návštěvníků Vašeho webu
  • zlepšení pozice ve vyhledávačích (především na zvolené klíčové slova a fráze)
  • zkvalitní se dostupnost a použitelnost celé prezentace
  • zvýšení celkové kvality webových stránek

Základní nabídka SEO služeb

Analýza stavu webu a základní SEO optimalizace

Obecně lze říci, že SEO je souborem činností a postupů, které se navzájem doplňují a pomocí kterých lze dosáhnout uspokojivých výsledku. Na výsledek má rozhodující vliv kvalita kódu, vhodně zvolené klíčové fráze a slova, a především kvalitní obsah webové prezentace. Poskytneme Vám kompletní poradenství v této oblasti a prvotní analýzu a návrh optimalizace provádíme zdarma!


Vytvoření strukturovaných PR článků

Vytvořit PR článek není nijak obtížná záležitost. Avšak existují některé zásady, které je dobré dodržovat proto, aby dostal výsledný text tu správnou strukturu a efektivitu. Tyto pravidla známe a na základě analýzy cílené skupiny je umíme správně aplikovat.


Spuštění a správa reklamní PPC kampaně

Způsobů jak dát o své stránce vědět je mnoho. Ta nejefektivnější je však PPC kampaň, která zařadí Váši stránku mezi nejznámější zprostředkovatele reklamních kampaní, jako je Sklik nebo Google AdWords. V případě rozsáhlejších kampaní cenu služby stanovujeme dle individuální dohody.


Copywriting

Potřebujete sestavit strukturovaný informační text pro Váš eshop nebo webovou stránku? Vytvoříme originální obsah, který zaujme nebo přesvědčí všechny návštěvníky.


Linkbuilding

Neboli propagace webu na místech, která navštěvuje cílová klientela. Pomocí této metody se návštěvníci snadněji o Vašem webu dozvědí.